Webová vizitka

Jednoduché, ale plně funkční stránky, již od 12 000 Kč +DPH

  • Moderní grafická šablona
  • Plně přizpůsobené pro stolní počítače i mobily a tablety
  • V rozsahu jedné úvodní stránky s několika odstavci a fotkami
  • Základní SEO optimalizace
  • Prvotní naplnění obsahu
  • Bez redakčního systému
  • Jedna jazyková verze
  • Zprovoznění na vaší doméně

Před započetím prací s Vámi probereme vaše představy a vysvětlíme jak by měl web fungovat a co od stránek očekáváte.

Dalším krokem bude výběr vhodného grafického vzhledu pro váš jednostránkový web.

Naprostou samozřejmostí je, aby se stránky správně a přehledně zobrazovaly nejen na notebooku, ale i na tabletech a mobilních telefonech. Již při tvorbě grafického návrhu myslíme i na responzivní vzhled stránek.

Už při tvorbě stránek myslíme i na SEO, tedy na vyhledávací služby (např. Google) a kód i strukturu stránek přizpůsobujeme a optimalizujeme pro tyto vyhledávače tak, aby na nich našly potřebné informace o vaší společnosti.

Tvorba stránek je tvůrčí proces, nicméně po vyslechnutí vašich požadavků, jsme schopni během krátké doby webové sránky připravit a zprovoznit na vaší doméně.

Pokud ještě doménu a webhosting nemáte, pomůžeme vám vybrat volnou doménu a nabídnout hostování stránek a emailů na našich serverech.

Tento model nemá redakční systém, aktualizace probíhá na základě zaslání vašeho požadavku a manuální úpravě. Nicméně pokud by se vaše podnikání do budoucna rozšířilo o další segmenty, či jste zjistili, že aktualizace obsahu je pro vás důležitá a častá, je snadné přejít na vyšší model, kde je již redakční systém základem vašeho webu a stránky tak můžete aktualizovat kdykoliv a odkudkoliv si vzpomenete a bez jakéhokoliv zásahu programátora. Postačí vám pouze počítač, či zařízení s přístupem na internet.

Vytvořením stránek naše péče nekončí. I nadále se můžeme starat o průběžný rozvoj, aktualizaci a správu vaší webové prezentace.

Budeme rádi, pokud se na nás znovu obrátíte s vašemi dalšími požadavky, dokážeme nabídnout např. inzerci v místním tisku, či vytvoření grafických a tiskových materiálů, polepů automobilů nebo výloh.

Pro více informací, či sjednání nezávazné schůzky, nás prosím kontaktujte.

Rádi Vám zodpovíme dotazy.

NAJDETE NÁS NA NOVÉ ADRESE:

Crazy Graphics s.r.o.
Velvarská 211/3
Slaný
274 01

michal.juza@crazygraphics.cz

+420 722 245 958