Firemní web profi

Profesionální stránky pro velké firmy a velké nápady, od 42 000 Kč +DPH

  • Individuální grafické řešení
  • Plně přizpůsobené pro stolní počítače i mobily a tablety
  • Úvodní strana + 9-12 podstránek, včetně dalšího členění do detailu
  • Základní SEO optimalizace
  • Prvotní naplnění obsahu
  • Redakčního systém na míru
  • Jedna jazyková verze
  • Zprovoznění na vaší doméně

Před započetím prací s Vámi probereme vaše představy a vysvětlíme jak by měl web fungovat a co od stránek očekáváte.

Dalším krokem bude vytvoření moderního grafického návrhu, v rozsahu úvodní strany a několika typizovaných podstránek, např: O nás, Přehled služeb či produktů, Detail služby, Aktuality, Fotogalerie, Ceník, Kontakty, Objednávkový formulář, atd.

Naprostou samozřejmostí je, aby se stránky správně a přehledně zobrazovaly nejen na notebooku, ale i na tabletech a mobilních telefonech. Již při tvorbě grafického návrhu myslíme i na responzivní vzhled stránek.

Pro snadnou aktualizaci obsahu stránek dodáváme, a na míru upravujeme, redakční systém (někdy též nazývaný Administrace), aby jste měli možnost si editovat text a doplňovat fotografie, přidávat nové stránky a produkty, či reagovat na sváteční prodejní dobu, nebo doplňovat novinky, kdykoliv si vzpomenete.

Redakční systém máte plně k dispozici, je chráněn vaším přístupovým jménem a heslem.

V přehledém editoru si upravujete vše potřebné, bez jakéhokoliv zásahu programátora a kdykoliv budete potřebovat. Postačí vám pouze počítač, či zařízení s přístupem na internet, odkudkoliv ze světa.

Už při tvorbě stránek myslíme i na SEO, tedy na vyhledávací služby (např. Google) a kód i strukturu stránek přizpůsobujeme a optimalizujeme pro tyto vyhledávače tak, aby na nich našly potřebné informace o vaší společnosti.

Tvorba stránek je tvůrčí proces, po vyslechnutí vašich požadavků vám připravíme přesný rozpočet a časový harmonogram od jejich výroby, až po naplnění obsahu, zaškolení obsluhy radakčního systému a zprovoznění na vaší doméně.

Pokud ještě doménu a webhosting nemáte, pomůžeme vám vybrat volnou doménu a nabídnout hostování stránek a emailů na našich serverech.

Pokud by se vaše podnikání do budoucna rozšířilo o další segmenty, či jste potřebovali mít web lokalizovaný do dalších jazykových verzí, jsme i nadále připraveni vám stránky rozšiřovat a upravovat.

Vytvořením stránek naše péče nekončí. I nadále se můžeme starat o průběžný rozvoj, aktualizaci a správu vaší webové prezentace.

Budeme rádi, pokud se na nás znovu obrátíte s vašemi dalšími požadavky, dokážeme nabídnout např. inzerci v místním tisku, či vytvoření grafických a tiskových materiálů, polepů automobilů nebo výloh.

Pro více informací, či sjednání nezávazné schůzky, nás prosím kontaktujte.

Rádi Vám zodpovíme dotazy.

Kontakty

Crazy Graphics s.r.o.
Soukenická 67/16
Slaný
274 01

michal.juza@crazygraphics.cz

+420 722 245 958